JEEP BULUO Briefcase Bags For Men & Women Business Fashion 14.1/13.5′ inch fit Laptop
Rs 6,500.00
In Stock
SKU
9b-jeep-blk
| Product Type | Bag |
|---|---|
| Availability | In Stock |
| Model | JEEP BULUO Briefcase Bags For Men & Women Business Fashion 14.1/13.5′ inch fit Laptop |
| Case Type | Top Loading |
| Fit Screen Size | 14.1" |
| Material | Split Leather |
| Capacity | Can Put in wallet, Iphone, Glasses, 13.5in Laptop, Ipad |
| Dimensions | 36*6*28 cm |
| Weight | 0.85 KG |
| Warranty | Check |
| Color | Black |
Write Your Own Review