HP ProDesk 4 Tower G1i Desktop AI PC : 1y
Rs 340,500.00
Same Day Delivery
SKU
D88SDPT
| Extra Value | With HP S3 Pro 322pe FHD LED Monitor !! |
|---|---|
| Product Type | Branded Desktop |
| Availability | Same Day Delivery |
| Series | Hp. Desktop |
| Model | HP ProDesk 4 Tower G1i Desktop AI PC : 1y |
| OS Version | DOS |
| Processor | Intel Core Ultra 5 |
| Generation | Series 2 |
| Speed | 4.9 Ghz |
| Detail | Intel® Core™ Ultra 5 225 (up to 4.9 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 20 MB L3 cache, 10 cores, 10 threads) |
| RAM | 16 GB |
| Detail | 16 GB DDR5-5600 MT/s (2 x 8 GB) |
| Drive | 512 GB |
| Type | SSD |
| Detail | 512 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD |
| Optical | No Optical Drive |
| Graphics Card | Intel Integrated Graphics |
| Memory | System Shared |
| Detail | Intel® Graphics |
| Audio | Realtek ALC3252 codec, universal audio jack with CTIA and OMTP headset support |
| Features | Wifi, Bluetooth |
| External Ports | USB 2.0, USB 3.0, USB 3.x, HDMI, RJ45 (LAN), Headphone/Mic combo, USB-C |
| Other Detail |
|
| Dimensions | 33.7 x 30.8 x 15.5 cm |
| Weight | 12.3 lbs |
| Manufacturer Link | Additional Information |
| Warranty | 1 Year Local |
| Color | Black |
Write Your Own Review