Dell 14 Plus 2-in-1 - DB04250 Laptop
Rs 309,500.00
In Stock
SKU
884116483137
| Product Type | Laptop |
|---|---|
| Availability | In Stock |
| Series | Miscellaneous |
| Model | Dell 14 Plus 2-in-1 - DB04250 Laptop |
| OS Version | Windows 11 Home |
| Processor | Intel Core Ultra 7 |
| Generation | Series 2 |
| Speed | 2.2 / 4.8 Ghz, 256V, 12MB Cache, 8 Cores, 8 Threads |
| Screen Size | 14" |
| Max Res | 1920 x 1200 :Full HD+ |
| Detail | 14" FHD+ Touch Display With Webcam |
| RAM | 16 GB |
| Drive | 1 TB |
| Type | SSD |
| Detail | 1TB, M.2, PCIe NVMe, SSD |
| Optical | No Optical Drive |
| Graphics Card | Intel Integrated Graphics |
| Memory | System Shared |
| Detail | Intel® Arc™ Graphics |
| Audio | Stereo speakers with Waves MaxxAudio® Pro, 2.5W x 2 = 5W |
| Features | Wifi, TouchScreen, WebCam, Bluetooth, Fingerprint Reader, Backlit Keyboard |
| External Ports | USB 3.0, USB 3.x, HDMI, Headphone/Mic combo, Thunderbolt |
| Dimensions | 16.39*314*226.15 mm |
| Weight | 3.55 lbs |
| Manufacturer Link | Additional Information |
| Warranty | International / Manufacturer |
| Color | Blue |
| Color Detail | Ice Blue |
Write Your Own Review