Baseus Palm Series Fast Charger 1C & U+C 20W US
Rs 4,250.00
In Stock
SKU
P10111603113-01
| Extra Value | With C to C Cable !! |
|---|---|
| Product Type | Charging |
| Availability | In Stock |
| Model | Baseus Palm Series Fast Charger 1C & U+C 20W US |
| Connectivity | USB-C |
| Dimensions | 31*31*36 mm |
| Weight | 38.8 g |
| Warranty | Check |
| Color | Black |
Write Your Own Review