Baseus Palm Series 20W USB-C Fast Charger
Rs 3,250.00
Same Day Delivery
SKU
P10111603113-00
| Product Type | Charging |
|---|---|
| Availability | Same Day Delivery |
| Model | Baseus Palm Series 20W USB-C Fast Charger |
| Connectivity | USB-C |
| Dimensions | 31*31*36mm |
| Weight | 38.8 g |
| Manufacturer Link | Additional Information |
| Warranty | Check |
| Color | Black |
Write Your Own Review