Baseus Palm Series 1C & U+C 30W US Fast Charger
Rs 4,750.00
Same Day Delivery
SKU
P10111606113-01
| Extra Value | with Cable !! |
|---|---|
| Product Type | Charging |
| Availability | Same Day Delivery |
| Model | Baseus Palm Series 1C & U+C 30W US Fast Charger |
| Connectivity | USB-C |
| Dimensions | 31*31*36 mm |
| Weight | 41.3 g |
| Manufacturer Link | Additional Information |
| Warranty | Check |
| Color | Black |
Write Your Own Review