Baseus GaN5 mini 1C 25W US Fast Charger
Rs 5,450.00
Same Day Delivery
SKU
P1011090B113-01
| Extra Value | With C to C Cable !! |
|---|---|
| Product Type | Charging |
| Availability | Same Day Delivery |
| Model | Baseus GaN5 mini 1C 25W US Fast Charger |
| Connectivity | USB-C |
| Other Detail |
|
| Dimensions | 28*28*33 mm |
| Weight | 38.4 g |
| Warranty | Check |
| Color | Black |
Write Your Own Review