Baseus Enjoyment Retractable 2-in-1 Car Charger C+L 30W Black
Rs 5,500.00
Same Day Delivery
SKU
CGTX000001
| Product Type | Charging |
|---|---|
| Availability | Same Day Delivery |
| Model | Baseus Enjoyment Retractable 2-in-1 Car Charger C+L 30W Black |
| Connectivity | USB-C, Lightning |
| Other Detail |
|
| Dimensions | 49mm*46mm*80mm Cable Length: 75cm Max. |
| Weight | 78g |
| Warranty | Check |
| Color | Black |
Write Your Own Review